• Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022

• 24 czerwca 2022 r. odbyło się w naszej szkole uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022.  Na spotkanie dla uczniów klas trzecich przybył Starosta Powiatu Wołominskiego Adam Lubiak. Był to czas na podsumowanie całorocznej pracy. Pan Dyrektor Krzysztof Szulim wraz z panią wicedyrektor Ewą Wierzbicką i wychowawcami klas wręczyli nagrody oraz świadectwa promocyjne z wyróżnieniem 15. uczniom (Stępień Daria i Mroczek Amelia z LO oraz Ziółkowski Hubert, Sulejewska Aleksandra, Abramek Barbara, Skonieczny Adrian, Wróbel Joanna, Wielgo Kamila, Karbownik Patrycja, Biernacka Natalia, Białek Patrycja, Koźlik Jakub, Ewiak Wiktoria, Anna Banaszek z TE). 30. uczniów uzyskało bardzo dobre wyniki w nauce i zachowaniu oraz wyróżnili się w pracy na rzecz klasy i szkoły. Nagrodzono również 24. najlepszych sportowców. Nagrody otrzymało też 5 uczennic zaangażowanych w pomoc w bibliotece szkolnej. Pani Anna Ślusarz podsumowała XV. Rajd Pieszy „Szlakiem Bitwy Warszawskiej", organizowany co roku dla uczniów klas pierwszych. Pierwsze miejsce, bilety do kina i trzy dni bez jedynki do wykorzystania w następnym roku szkolnym zdobyła klasa  I LO PR, której serdecznie gratulujemy. Po uroczystości zakończenia roku szkolnego na sali gimnastycznej uczniowie udali się z wychowawcami do sal lekcyjnych, by otrzymać świadectwa promocyjne. Uczniom i Nauczycielom życzymy udanych i bezpiecznych wakacji:) Do zobaczenia 1 września.