Nawigacja

 •  

  Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Ekonomiczne w Zespole Szkół Ekonomicznych im. Stanisława Staszica w Wołominie jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Brązowej Szkoły 2015”.

 • Ranking „Perspektyw” 2015 - JESTEŚMY NAJLEPSI!!!

  14. stycznia bieżącego roku magazyn „Perspektywy” opublikował Ogólnopolski Ranking Techników. Kryteria, które są w nim uwzględniane, to:

  · sukcesy szkoły w olimpiadach,

  · wyniki matury z przedmiotów obowiązkowych,

  · wyniki matury z przedmiotów dodatkowych,

  · wyniki egzaminu zawodowego.

  Nasze Technikum Ekonomiczne zajmuje 263 miejsce w Polsce, 21 w województwie mazowieckim. Technikum Handlowe zajmuje miejsce 50.  Jesteśmy najlepsi w Powiecie wśród szkół technicznych!

 • EKONOMIK – zawsze z tarczą

  Zdobyliśmy miejsce w czołówce ogólnopolskiego Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych magazynu „Perspektywy”. Wiąże się to z przyznaniem naszej szkole tytułu honorowego „Brązowej Szkoły 2015”. Przysługuje on szkołom ponadgimnazjalnym, które w Rankingu Techników 2015 zajęły miejsca 201 – 300. Przypominamy – Technikum Ekonomiczne w ZSE jest na 263 miejscu w Polsce! Dziękujemy najmłodszym absolwentom EKONOMIKA, ponieważ to również ich zasługa.

 • Zabawa w telewizję

  UWAGA!!!

  Nagraliśmy krótki filmik promujący ofertę edukacyjną Ekonomika na następny rok szkolny. Realizując ten projekt wzorowaliśmy się na telewizyjnych serwisach informacyjnych. Przystojni i charyzmatyczni prezenterzy - Adrian Muczyński i Rafał Błoński – kl. 3L oraz sympatyczna reporterka - Klaudia Wyrwińska – kl. 3T zaprezentowali nasze propozycje dla wszystkich zainteresowanych rozpoczęciem nauki w Zespole Szkół Ekonomicznych w Wołominie. Uczniowie z wielką swobodą występowali przed kamerą. Za montaż i sprzęt odpowiedzialni byli Mateusz Gajc i Igor Górski – kl. 3L.
  Wybaczcie ewentualne niedociągnięcia, ponieważ nasza zabawa w telewizję to dopiero rozgrzewka przed warsztatami filmowymi, które czekają uczniów już w najbliższym czasie. Zajęcia organizuje Wyższa Szkoła Menedżerska. Zakończą się one egzaminem i uzyskaniem certyfikatu „Młody Trener”. Za miesiąc możecie liczyć na pełną profeskę!

  Klikajcie i oglądajcie!

  Małgorzata Andrzejewska

   

 • 37. Jasełka

  Tradycją naszej szkoły od lat są przedstawienia bożonarodzeniowe, które wystawiane tuż przed feriami świątecznymi, mają wprowadzić całą społeczność szkolną w klimat nadchodzących Uroczystości. W tym roku „Orędzie z Groty Betlejemskiej” dotarło do nas dzięki siostrze Wandzie, która wraz z młodzieżą zaprosiła wszystkich widzów do zastanowienia się nad zasadniczym pytaniem, czy w Boże Narodzenie Bóg rodzi się naprawdę…? Jasełkę uświetniły kolędy, wygrane i wyśpiewane przez uzdolnionych muzycznie uczniów naszej Szkoły.

  Byli zaproszeni goście, było wystąpienie Pani Dyrektor. I były życzenia, serdeczne i szczere… nie tylko na czas Bożego Narodzenia.

 • 36. Świąteczny kiermasz książek w Bibliotece szkolnej

  W dniach 1 – 12 grudnia  uczniowie, nauczyciele, inni pracownicy szkoły i rodzice mogli oglądać i kupować książki na Świątecznym kiermaszu książek w Bibliotece szkolnej. Zachęcały ciekawe tytuły, piękne wydania, atrakcyjne ceny.  Była to doskonała okazja, by obdarować kogoś książką, która umili długie wieczory  i zbliżające się  Święta.

   Dochód uzyskany z kiermaszu wzbogaci Bibliotekę szkolną o nowe pozycje książkowe.

   

 • 35. Z gimbazy do wyższej klasy

  Uczniowie klasy trzeciej wołomińskiego gimnazjum nr 4 wzięli udział w cyklu lekcji zorganizowanych w Zespole Szkół Ekonomicznych im. Stanisława Staszica w Wołominie. Pod hasłem „Z gimbazy do wyższej klasy” zajęcia z gimnazjalistami przeprowadzają nauczyciele przedmiotów zawodowych. Dzisiaj (12.12.2014 r.) młodzież gimnazjalna miała okazję uczestniczyć w lekcjach z projektowania kampanii reklamowej. Pokazaliśmy gimnazjalistom, że wiedza przekazywana na przedmiotach zawodowych jest praktyczna i interesująca. Daliśmy im sposobność do lepszego poznania naszej szkoły i doświadczenia panującej tu wyjątkowej atmosfery.
  Dziękujemy Dyrekcji i Nauczycielom z Gimnazjum Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Wołominie za zaangażowanie w projekt. Jesteśmy przekonani, że wielu z naszych gości dołączy w przyszłości do społeczności szkolnej EKONOMIKA.

  Zapraszamy na wysłuchanie relacji z tego wydarzenia.

 • 34. Dzień Patrona Szkoły

  11 grudnia obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Patrona. Podczas oficjalnej części akademii Piotr Uściński, Starosta Wołomiński, wręczył uczniom z najwyższą średnią ocen stypendia „Talent”. Otrzymali je uczniowie: Kamila Kopyrska, Agnieszka Kur, Natalia Pietraszek - klasa IVt, Michał Pawlicki – klasa IIIt oraz Kacper Szyjkowski - klasa IIt . Dyplomy i nagrody książkowe otrzymali również uczniowie klas pierwszych i drugich, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w konkursach dotyczących znajomości biografii Stanisława Staszica oraz historii naszej szkoły.

  W części artystycznej wysłuchaliśmy rapowanej biografii naszego Patrona – Rafał Kanciała i Hubert Kalata – kl. IIr oraz dwa utwory muzyczne w wykonaniu Sylwii Górskiej i Łukasza Bońskiego – kl. IIIh. Obejrzeliśmy na żywo najświeższe wiadomości z EKONOMIKA – ofertę edukacyjną szkoły zaprezentowali Adrian Muczyński i Rafał Błoński – kl. IIIL oraz Klaudia Wyrwińska – kl. IIIt. Na koniec zespół pięknych i zdolnych dziewcząt zaśpiewał piosenkę, zachęcającą do przyjścia do EKONOMIKA.

  Przesłanie tegorocznej akademii szkolnej utwierdziło nas w przekonaniu, że kierujemy się tymi samymi wartościami, co Stanisław Staszic. Stale się rozwijamy. Wytyczamy sobie nowe cele i śmiało je realizujemy. Tworzymy wokół nas nową, lepszą rzeczywistość. Dokonania naszego Patrona, jego otwartość umysłu, nowatorstwo i pionierstwo w podejmowanych działaniach stale nas inspirują.

  My – uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół Ekonomicznych w Wołominie, potrafimy od siebie nawzajem czerpać siłę i motywację do wspólnego działania. Wiele razy udowodniliśmy, że razem jesteśmy w stanie pokonać wszelkie trudności i osiągnąć zamierzony sukces.

  Chyba duch Patrona czuwa nad nami…

 • 33. Finał VIII Powiatowego Konkursu Wiedzy z Przedsiębiorczości

  10 grudnia 2014 roku w Zespole Szkół Ekonomicznych im. Stanisława Staszica odbył się finał VIII Powiatowego Konkursu Wiedzy z Przedsiębiorczości. Hasło przewodnie konkursu to: „NASZ POWIAT – NASZ WYBÓR”. Patronat nad konkursem objęli: Mazowiecki Kurator Oświaty, Starosta Wołomiński, SKOK Wołomin, Powiatowy CECH Rzemiosł i Przedsiębiorczości w Wołominie, Fundacja ODA, Radio Fama, Dwutygodnik „Dobry Znak”.  W konkursie wzięło udział ogółem  526 uczniów (uczniowie z 8 szkół ponadgimnazjalnych działających na terenie powiatu wołomińskiego i 4 gimnazjów).

  Konkurs został rozstrzygnięty w następujących kategoriach:

  1. Konkurs plastyczno-literacki „NASZ POWIAT-NASZ WYBÓR” dla uczniów gimnazjum – praca plastyczna lub pisemna stanowiąca własną  interpretację hasła „Powiat wołomiński – wczoraj, dziś, jutro”. 

  Do konkursu zgłoszono 32 prace plastyczne oraz 6 pisemnych.

  Nagrodzeni uczniowie to:

  I MIEJSCE: Jakub Wierzbicki - Zespół Szkół Nr 1 im. Jana Pawła II w Markach

  II MIEJSCE: Agata Wziątek - Zespół Szkół Nr 1 im. Jana Pawła II w Markach

  Weronika Grzyb - Zespół Szkół Nr 1 im. Jana Pawła II w Markach

  III MIEJSCE: Olga Wardziak - Zespół Szkół Nr 1 im. Jana Pawła II w Markach

  Magdalena Silska - Zespół Szkół Nr 1 im. Jana Pawła II w Markach

   Wyróżnienia: Katarzyna Średnicka - Gimnazjum im. mjr Stefana Waltera w Radzyminie

  Kamila Olszewska  - Sportowe Gimnazjum nr 5 w Wołominie

  Dominika Brzózka -  Publiczne Gimnazjum w Ostrówku

   

  2. Konkurs plastyczno-literacki „NASZ POWIAT - NASZ WYBÓR” dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych  –  praca plastyczna lub pisemna stanowiąca własną  interpretację hasła „Powiat wołomiński – wczoraj, dziś, jutro”.  Do konkursu zgłoszono 26 prac plastycznych oraz 10 pisemnych.

  Nagrodzeni uczniowie to:

  I MIEJSCE: Paulina Ryszawy - Liceum Ogólnokształcące im. Bitwy Warszawskiej 1920 roku w Urlach

  II MIEJSCE: Katarzyna Matejak - Zespół Szkół im. K. K. Baczyńskiego w Tłuszczu

  Michalina Marchewka - Liceum Ogólnokształcące nr 3 im. Jana Pawła w Wołominie

  Bartłomiej Kielczyk - Liceum Ogólnokształcące nr 3 im. Jana Pawła II w Wołominie

  III MIEJCE: Dominik Borkowski - Liceum Ogólnokształcące im. Bitwy Warszawskiej 1920 roku w Urlach

  Karol Stępień - Liceum Ogólnokształcące nr 3 im. Jana Pawła II w Wołominie

   

  3. Konkurs Wiedzy z Przedsiębiorczości dla Szkół Ponadgimnazjalnych rozgrywany w dwóch etapach: 

  - etap szkolny odbył się w szkołach 19 listopada 2014 roku w szkołach i komisje szkolne wyłoniły po trzech laureatów z największą liczbą punktów, którzy zakwalifikowali się do finału,

  - etap powiatowy (finał) odbył się 10 grudnia 2014 roku w Zespole Szkół Ekonomicznych im. Stanisława Staszica w Wołominie. 

  W rywalizacji wzięło udział ogółem 452 - w finale 23, którzy w etapie szkolnym uzyskali największą liczbę punktów.  Komisja składająca się z nauczycieli podstaw przedsiębiorczości uczących w szkołach ponadgimnazjalnych  wyłoniła zwycięzców:

  I MIEJSCE: Paweł Słoński – Zespół Szkół Ekonomicznych im. Stanisława Staszica w Wołominie

  II MIEJSCE: Norbert Skowroński – Zespół Szkół Ekonomicznych im. Stanisława Staszica w Wołominie

  III MIEJSCE: Dawid Matejczuk – Liceum Ogólnokształcące nr 3 im. Jana Pawła w Wołominie

  Pozostali uczestnicy zostali wyróżnieni za udział w etapie finałowym konkursu.

  Poza zadaniami konkursowymi młodzież uczestniczyła w wykładach i prezentacjach, które wygłosili: Katarzyna Żmudzka (nauczycielka geografii) -„Powiat Wołomiński wczoraj”, Jarosław Stryjek (historyk, regionalista, współautor „Rocznika Wołomińskiego”) – „Rozwój Wołomina i okolic na tle rozwoju kolei żelaznej w Polsce” oraz Danuta Michalik (Prezes Fundacji „ODA”)-  „Jak kształtować pozytywny wizerunek Wołomina?”.

  Bardzo serdecznie dziękujemy prowadzącym za wygłoszenie interesujących wykładów, dyrektorom szkół i nauczycielom za przygotowanie młodzieży do konkursu natomiast uczniom za dostarczenie ciekawych i inspirujących prac oraz zapał i zaangażowanie którym wykazali się podczas zmagań konkursowych.

  Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy za rok.

  Dorota Ksion- nauczyciel ZSE

 • 32. Po raz kolejny pomagamy – akcja „Serduszko”

  W przedświątecznym okresie tradycją Naszej Szkoły stało się przygotowywanie paczek z prezentami dla dzieci z rodzin potrzebujących w ramach akcji „Serduszko”, prowadzonej przez Caritas Polska. Tym razem pomagaliśmy  kilkuletnim chłopcom, którzy znajdą pod choinka wymarzone podarunki, potrzebne obuwie i ubranie, sprzęt sportowy, książki oraz słodycze. Nie zabrakło również ciepłych życzeń na kartkach świątecznych przygotowanych przez uczniów. Wszystkie klasy zaangażowały się w realizację tego szlachetnego zadania pod kierownictwem Samorządu Uczniowskiego oraz siostry Wandy.

 • 31. Szkolny kiermasz ozdób świątecznych

  10 grudnia 2014 r. rozpoczął się w Naszej Szkole kiermasz ozdób świątecznych autorstwa  uczniów klas pierwszych, drugich i trzecich technikum organizacji reklamy.  W ofercie znajduje się szeroka gama bombek choinkowych ozdobionych na różne sposoby, aniołki makaronowe, choinki, stroiki i  kartki z życzeniami.  To efekty ich pracy poprzedzone udziałem uczniów w warsztatach bożonarodzeniowych, które odbyły się 5 grudnia pod kierunkiem  Pani Danuty  Michalik w Izbie Muzealnej Wodiczków w Wołominie. W przygotowaniu ozdób w szkole pomagała uczniom Pani prof. Dorota Zadrożna.  Uczniowie w ten sposób zbierają pieniądze na wyjazd plenerowy do Puszczy Białowieskiej.  

  Serdecznie zapraszamy na kiermasz smiley

 • 30. Dzień Wolontariatu w MDK w Wołominie

  Wolontariusze z Zespołu Szkół Ekonomicznych wzięli udział w obchodach Dnia Wolontariatu w Wołominie, które odbyły się 5 grudnia 2014 r. w Miejskim Domu Kultury pod patronatem Burmistrza Wołomina. Obchody były okazją do podsumowania prac wielu osób zaangażowanych w pomaganie  innym oraz wręczenia wyróżnień dla osób wyróżniających się swoją postawą. Uczestnicy obejrzeli także piękną prezentację multimedialną „W – jak Wolontariusz”, która zawierała zdjęcia z różnych działań oraz opisy każdej grupy wolontariuszy. Program obchodów zamykały warsztaty z rękodzieła, na których wszyscy mogli wykonać własne ozdoby świąteczne pod kierunkiem członków Młodzieżowego Wolontariatu Szkolno-Parafialnego „Otwarte Serce”.  

 • 29. I etap VIII Powiatowego Konkursu Wiedzy z Przedsiębiorczości za nami! Znamy finalistów!!!

   

   

  W dniu 19 listopada w 8 szkołach ponadgimnazjalnych powiatu wołomińskiego odbył się etap szkolny VIII Powiatowego Konkursu Wiedzy z Przedsiębiorczości Szkół Ponadgimnazjalnych. Hasło przewodnie: „Nasz Powiat – Nasz Wybór”. Pytania dotyczyły pojęć związanych z przedsiębiorczością oraz z wyborami do samorządu terytorialnego. Znamy nazwiska 24 finalistów, którzy zmierzą się ze sobą już 10 grudnia o godz. 9.00 i będą walczyć o bardzo atrakcyjne nagrody.

 • 28. Ogólnopolski Konkurs „Za dużo widziałem w czasie wojny…” Jan Karski (1914 – 2000)

  Uczniowie naszej szkoły brali udział w finale konkursu historycznego poświęconego Janowi Karskiemu, który uchwałą Sejmu RP został patronem roku 2014.

  Szkołę reprezentowali Damian Borowski, Mateusz Brewczyński oraz Rafał Kańciała uczniowie z klasy 2 r.

  W pierwszym etapie zmagań młodzież miała przygotować gazetkę na temat życia i działalności „kuriera z Warszawy”. Do finału zostało zakwalifikowanych osiemnaście drużyn z całej Polski, w tym uczniowie ZSE.

  Finał konkursu odbył się 27 listopada 2014 roku w Łodzi, gdzie urodził się Jan Karski. W trzech etapach uczniowie wykazali się wiedzą z zakresu dyplomacji i działań zbrojnych czasu II wojny światowej, Polskiego Państwa Podziemnego, rządu emigracyjnego, zagłady Żydów oraz historii głównego bohatera konkursu. Reprezentanci naszej szkoły zakwalifikowali się do drugiego etapu finału i znaleźli się tuż za podium. Organizatorzy konkursu - Instytut Pamięci Narodowej w Łodzi oraz Muzeum Miasta Łodzi wyjątkowo życzliwie i gościnnie przyjęli uczestników konkursu oraz ich opiekunów, za co bardzo serdecznie dziękujemy. Dziękuję także uczniom, z których jestem dumna.

  Marta Igielska – nauczycielka historii

 • 27. Spotkanie z Powiatowym Rzecznikiem Praw Konsumenta

  W piątek 28 listopada 2014 uczniowie klas pierwszych 1hl, 1t, 1r wzięli udział w zajęciach z panią Iwoną Truszkowską – Rzecznikiem Praw Konsumenta w powiecie wołomińskim. Tematem spotkania były zakupy realizowane przez Internet, umowy zawierane na odległość. Uczniowie poznali odpowiedzi na wiele konsumenckich pytań: jak reklamować towary zakupione przez Internet? Czym się różni rozwiązanie umowy od odstąpienia od umowy? W jakich terminach i w jakiej formie należy rozwiązywać umowę? Czy sprawą zniszczonych fleków w butach może zająć się rzecznik?

 • 26. Próbna matura z Operonem

  W dniach 24 – 26 listopada 2014 r. odbyły się w naszej Szkole próbne egzaminy maturalne. Uczniowie przystąpili do egzaminów z języka polskiego, matematyki i języków obcych, część z nich do egzaminów z przedmiotów dodatkowych. Próbna Matura z Operonem to coroczny projekt, w ramach którego jest organizowany próbny egzamin maturalny dla uczniów liceów i techników w całej Polsce. Arkusze egzaminacyjne oraz płyty CD są opracowywane przez doświadczonych egzaminatorów, dzięki czemu umożliwiają rzetelne sprawdzenie wiedzy i przygotowanie do realiów prawdziwego egzaminu dojrzałości.

 • 25. Stypendia Prezesa Rady Ministrów

  24 listopada 2014 r.  237 uczniów z Warszawy i okolic otrzymało stypendia Prezesa Rady Ministrów. Akty przyznania stypendiów w imieniu Prezesa Rady Ministrów wręczyli uzdolnionym uczniom organizatorzy spotkania - Karol Semik - Mazowiecki Kurator Oświaty oraz Katarzyna Góralska  - Mazowiecki Wicekurator Oświaty. Stypendyści są laureatami olimpiad i turniejów, osiągają wysokie wyniki naukowe i sportowe. Wśród wyróżnionych  znalazła się Kamila Kopyrska, uczennica czwartej klasy Technikum Ekonomicznego. Stypendium Prezesa Rady Ministrów może otrzymać uczeń z najwyższą średnią ocen w danej szkole ponadgimnazjalnej, przejawiający szczególne predyspozycje do jednego z przedmiotów i uzyskujący z niego wybitne wyniki, a w pozostałych dziedzinach uzyskuje przynajmniej dobre rezultaty. Tym większe uznanie należy się wyróżnionej uczennicy za bardzo ciężką pracę. Gratulujemy!

 • 24. Rola banków w gospodarce - spotkanie z przedstawicielami Banku BGŻ

  W poniedziałek 17 listopada 2014 roku gościliśmy przedstawicieli Banku BGŻ S. A. z Wołomina.  Klasy pierwsze 1r, 1t i 1hl wzięły udział w ciekawych zajęciach na temat roli banków w gospodarce. Uczniowie  dowiedzieli się jakie funkcje pełnią banki w systemie gospodarczym. Mogli odpowiedzieć  na pytania: jak oszczędzać?, gdzie i jak lokować nawet małe kwoty aby pomnażać swoje  zasoby, z jakich usług bankowych mogą korzystać przed ukończeniem 18 roku życia.  Przedstawiciele BGŻ powiedzieli także jakie zabezpieczenia stosują  banki aby deponowane pieniądze były chronione.

 • 23. Obchody 96 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę

  7 listopada w naszej szkole uczciliśmy 96 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Z tej okazji został zorganizowany turniej wiedzy pt Polska niepodległa 1918 - 1921, w którym wzięli udział przedstawiciele 10 klas: Justyna Budek z klasy 2t, Patryk Brzeziński z 2h, Kamil Chaciński z 3h, Paulina Chojnacka z 1t, Arkadiusz Groszek z 1hl, Maciej Hryckowian z 3l, Piotr Jechna z 3r, Rafał Kańciała z  2r, Sebastian Kielczyk z 3t, Norbert Skowroński z 2l. Każdy uczestnik odpowiadał na pytania w kolejności wylosowanych miejsc, w 8 rundach po 10 pytań. Pytania dotyczyły: okresu I wojny światowej, poczynań dyplomatycznych i zbrojnych Polaków w czasie wielkiej wojny, walki o granice II RP oraz budowania podstaw polskiej państwowości. Uczniowie wykazali się wiedzą, orientacją na mapach i znajomością źródeł ikonograficznych. Turniej wygrał Norbert Skowroński z 2l, II miejsce zajął Arkadiusz Groszek z 1hl, III miejsce wywalczył Maciej Hryckowian z 3l, IV miejsce zajął Rafał Kańciała z 2r. Pozostali uczestnicy otrzymali okolicznościowe dyplomy. Gratulujemy wiedzy i odwagi! Nagrody ufundowane przez Radę Rodziców i sponsorów oraz dyplomy uznania wręczyła pani dyrektor Bożena Czapkiewicz, która przewodniczyła  jury konkursowemu.

  Turniej wiedzy przygotowały, pod opieką  Marty Igielskiej, uczennice klasy 4t Kamila Kopyrska, Karolina Wojda, Sylwia Orzoł, Karolina Bendyk, za co im serdecznie dziękuję.

  Dziękujemy wszystkim osobom, które przyczyniły się do zorganizowania tego wydarzenia: paniom Hannie Zarazińskiej i Annie Grocholi za piękną dekorację, panu Arturowi Matysowi i uczniom klasy 2l za przygotowanie sali gimnastycznej, pani Elżbiecie Lewkowicz za przygotowanie kokard narodowych, samorządowi za poczet sztandarowy i pomoc  techniczną  - szczególnie Kamilowi Grabowskiemu i Bartoszowi Stępniowi z 3r za obsługę sprzętu.

  Zgodnie z sugestią uczniów w tym roku szkolnym zostanie zorganizowany kolejny turniej wiedzy, który będzie dotyczył  II wojny światowej.

   Marta Igielska

 • 22. Akademia Młodego Trenera

  4 listopada 2014 r. w Wyższej Szkole Menedżerskiej w Warszawie odbyły się warsztaty „Akademia Młodego Trenera”, mające na celu przygotowanie uczestników do odpowiedniego prezentowania się przed publicznością. Wzięli w nich udział uczniowie klas: IR, IIR, IIIR, IIIT oraz III L. Uczestnicy zostali podzieleni na dwie grupy, które kolejno przeszły szkolenie teoretyczne oraz praktyczne. Warsztaty te zakończą się egzaminem przed kamerą, który zostanie przeprowadzony 19 listopada w naszej szkole. Osoby, które ukończą szkolenie pomyślnie, dostaną certyfikat „Młodego Trenera”, umożliwiający im prowadzenie podobnych szkoleń. Dla trzech najlepszych grup przewidziane są nagrody.  Trzymajcie za nas kciuki!

  Klaudia Wyrwińska – uczennica klasy IIIT

Galeria zdjęć