Nawigacja

 • 5. XXXIV Bieg o Puchar Dyrektora Szkoły

  18 września 2014 r. po raz kolejny uczniowie klas pierwszych naszej szkoły uczestniczyli w Biegu o Puchar Dyrektora Szkoły. Trasa biegu przełajowego została wyznaczona przez nauczycieli wychowania fizycznego na terenie Rezerwatu „Białe Błota”. Służbę pomocniczą przy organizacji biegu pełnili uczniowie klasy IIL. Był to już 34 bieg pierwszoklasistów.

  W rywalizacji dziewcząt zwyciężyły:

  1. miejsce – Emilia Ołdak – kl. 1HL

  2. miejsce – Patrycja Nowacka – 1HL

  3. miejsce – Monika Dylewska – 1HL

  W rywalizacji chłopców zwyciężyli:

  1. miejsce – Kacper Kubiak – 1R

  2. miejsce – Maciej Gałązka – 1HL

  3. miejsce – Karol Sulich– 1T

  Wszystkim serdecznie gratulujemy!

   

 • 4. Apel z okazji 75 rocznicy wybuchu II wojny światowej

  17 września 2014 r. odbył się uroczysty apel upamiętniający wybuch II wojny światowej i agresję ZSRR na Polskę. Uroczystość przygotowali uczniowie klasy IIIR pod opieką Pana prof. Bogusława Dudka. Zgromadzeni na sali gimnastycznej mogli przypomnieć sobie najważniejsze fakty historyczne i okoliczności, które wpłynęły na tragiczne losy naszej Ojczyzny. 

 • 3. Warszawski Salon Maturzystów

  11 i 12 września uczniowie klas maturalnych oraz klas reklamy uczestniczyli w Warszawskim Salonie Maturzystów Perspektywy 2014. Uczniowie klas reklamy wzięli udział w spotkaniu branżowym „Reklama, kreacja, media – zrób karierę w najlepiej płatnych branżach w Polsce”. Natomiast przyszli maturzyści zapoznali się z bogatą ofertą edukacyjną uczelni wyższych, a także, dzięki spotkaniom z ekspertami z Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej, poznali obowiązujące w 2015 roku standardy egzaminacyjne.

 • 2. Kiermasz podręczników używanych

  Jak co roku w naszej szkole odbył się kiermasz podręczników używanych, w trakcie którego uczniowie mogli korzystnie sprzedać lub kupić potrzebne im podręczniki. Szczęśliwym nabywcom życzymy miłej nauki.


   

 • 1. Rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015

  01 września 2014r. odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015 w czasie, którego do grona uczniów Zespołu Szkół Ekonomicznych zostało przyjętych 93 pierwszaków. Po części oficjalnej  uczniowie udali się do sal na spotkanie z wychowawcami.

  Wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy samych sukcesów w nowym roku szkolnym.  

Galeria zdjęć