• Projekt PO WER 1.

Projekt pod nazwą „Praktyka zawodowa kluczem do sukcesu na europejskich rynkach pracy”  realizowany będzie w Zespole Szkół Ekonomicznych w Wołominie  przez dwa kolejne lata (2016 - 2017).

Młodzież odbędzie praktyki w brytyjskich i włoskich zakładach pracy wybranych przez  firmy pośredniczące:

• ·         Sistema Turismo w Rimini, Włochy
          • ·         Training Vision Ltd w Portsmouth, Wielka Brytania

W dwóch kolejnych latach uczniowie wyjadą na 3 tygodniowe praktyki zagraniczne:

• ·         29 luty – 18 marca 2016 uczniowie klas IV technikum do  Rimini (Włochy)
          • ·         7-25 listopada 2016 uczniowie klas III i II  technikum do Portsmouth (Wielka Brytania)
          • ·         6  - 24 marca 2017 uczniowie klas II i I technikum do Rimini (Włochy)

Praktyka w Wielkiej Brytanii i we Włoszech będzie integralną częścią programu nauczania obowiązującego w technikum.

Uczniowie kształcący się w zawodach technik logistyk, ekonomista, handlowiec  i organizacji reklamy będą pracować w firmach logistycznych, agencjach reklamowych oraz w firmach handlowych.

Projekt będzie realizowany z funduszy UE w ramach programu Erasmus +.

Termin zgłaszania ankiet aplikacyjnych upływa 11.12.2015 roku.

Ogłoszenie list zakwalifikowanych na wyjazd 15.12.2015 roku.

Regulamin załącznik  regulamin_Erasmus_.pdf

Ankieta aplikacyjna załącznik ankieta_Erasmus_.pdf