• Projekt PO WER 2.

1 września 2016r. w naszej szkole rozpoczęła się realizacja drugiego projektu  pt. „Praktyki zagraniczne szansą dla uczniów ZSE w Wołominie” w ramach ogólnego projektu Staże zagraniczne dla uczniów i absolwentów szkół zawodowych oraz mobilność kadry kształcenia zawodowego Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Projekt będzie realizowany w okresie:  01.09.2016r. – 30.06.2018r.

W tym okresie  uczniowie wyjadą na trzytygodniowe praktyki zagraniczne w następujących terminach:

1)    15 styczeń – 4 luty 2017r. -  dla uczniów kształcących się w zawodach:

logistyk, spedytor, handlowiec. Praktyka w Berlinie ( Niemcy).

2)   21maja -10 czerwca 2017r. – dla uczniów kształcących się w zawodach:

technik organizacji reklamy, ekonomista. Praktyka w Maladze(Hiszpania).

3)   1 -  21 października 2017r. - dla uczniów kształcących się   w zawodach:

logistyk, spedytor, handlowiec, ekonomista. Praktyka w Berlinie (Niemcy).

4)   4 -  24 marca 2018r. - dla uczniów kształcących się w zawodach:

technik organizacji reklamy, ekonomista. Praktyka w Maladze  (Hiszpania).

Uczniowie kształcący się w zawodach technik logistyk, ekonomista, handlowiec  i organizacji reklamy będą pracować w firmach logistycznych, agencjach reklamowych oraz w firmach handlowych.

Rekrutacja do pierwszego wyjazdu rozpoczyna się 09.11.2016r.