• PIŁKA SIATKOWA CHŁOPCÓW

8 stycznia rozpoczęliśmy udział w mistrzostwach powiatu wołomińskiego w piłce siatkowej, których gospodarzem było III LO im. Jana Pawła II w Wołominie.

Chłopcy w składzie: Adrian Dryja - 1LB Jan Maciołek - 2L Jakub Adasiak - 2L Bartosz Gościniak - 2M Mateusz Balkiewicz - 3LS Rafał Uchal - 3LS Daniel Więcław - 3LS Szymon Mazurek - 3LS Piotr Pogorzelski - 4ER zajeli III miejsce.

• TENIS STOŁOWY CHŁOPCÓW

30 listopada Jakub Jankowski, Damian Rosłon 5HRP oraz Mateusz Molasy 4LS zajęli 3 miejsce na Mistrzostwach Powiatu Wołomińskiego w Tenisie Stołowym, które odbyły się w Zespole Szkół im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Tłuszczu. Nasi zawodnicy w fazie grupowej zwyciężyli 3-0 z ZS Wołomin oraz 3-0 z LO Radzymin i po zaciętym meczu zwyciężyli 2-1 z późniejszymi Mistrzami ZS Zielonka zajmując pierwsze miejsce w grupie.W meczu półfinałowym podejmowaliśmy I LO Wołomin, niestety po zaciętym meczu ponosimy porażkę 1-2. W meczu o 3 miejsce zwyciężamy z III LO Wołomin 2-0 i zajmujemy 3 miejsce na dzisiejszych Mistrzostwach Powiatu, w których udział wzięło 8 szkół z Powiatu Wołomińskiego.

• TENIS STOŁOWY DZIEWCZĄT

29 listopada Maria Cymerman oraz Aleksandra Krzemińska uczennice klasy 4 ER zajęły 3 miejsce na Mistrzostwach Powiatu Wołomińskiego w Tenisie Stołowym, które odbyły się w Zespole Szkół im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Tłuszczu.

Nasze zawodniczki w fazie grupowej zwyciężyły 3-0 z ZS Wołomin oraz 2-1 z LO Radzymin i poniosły porażkę 1-2 z III LO Wołomin. W meczu półfinałowym podejmowaliśmy I LO Wołomin, późniejszych zwycięzców Mistrzostw i niestety po zaciętym meczu przegraliśmy 1-2. W meczu o 3 miejsce mierzyliśmy się z LO Urle i również po zaciętym meczu zwyciężamy 2-1 i zdobywamy miejsce na podium.

• DZIEŃ PATRONA

W środę 15 listopada obchodziliśmy Dzień Patrona. Uczniowie, pod kierunkiem Pani Anny Świniarskiej, Joanny Wojno i Anny Bujanowskiej, przygotowali program artystyczny inspirowany postacią naszego wybitnego patrona, Stanisława Staszica.

W czasie akademii nagrodzono również tych uczniów naszej szkoły, którzy wyróżnili się wybitnymi osiągnięciami w różnych dziedzinach.

Czwartek 28.03.2024